خراسان رضوی

سارقان موبایل قاپ با ۲۰ فقره سرقت در ورامین دستگیر شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از ورامین، سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: درپی اعلام شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر سرقت گوشی همراه آنان تحقیق و بررسی این موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی گفت: ماموران پلیس آگاهی با استفاده از شگردهای خاص پلیسی سرنخ هایی از متهمان بدست آورده و با انجام تحقیقات فنی و میدانی و همچنین تقویت گشت های کنترلی ۲ سارق حرفه ای را که با یک موتورسیکلت اقدام به سرقت گوشی همراه شهروندان می کردند شناسایی و در عملیاتی ضربتی جداگانه آنان را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران در ادامه با اشاره به دستگیری ۲ نفر مالخر در این رابطه افزود: متهمان در تحقیقات پلیسی به ۲۰ فقره سرقت گوشی همراه شهروندان درسطح شهرستان ورامین اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

سردار عزیزی با توصیه به شهروندان خاطرنشان کرد: هنگام صحبت کردن با تلفن همراه، آن را به گونه ای در دست بگیرید که خارج کردن و قاپیدن آن به سادگی اتفاق نیفتد.

وی در پایان افزود: از رها کردن موبایل روی میزکار و داشبورد خودرو که می تواند باعث تحریک سارقان و موبایل قاپ ها شود خودداری نمایید و در صورتی که پیاده روی می کنید حتی المقدور از قسمت پیاده رو استفاده کنید و اگر به هر دلیلی مجبور هستید در قسمت سواره رو حرکت کنید در خلاف جهت حرکت خودروها راه بروید تا دید کافی نسبت به وسائط نقلیه ای که به شما نزدیک می شوند را داشته باشید.

انتهای پیام/۶۷۰۳۷


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا