ارز دیجیتالقیمت ارز دیجیتال

کاهش شدید قیمت بیت کوین پس از اظهارات جروم پاول! و [۵ فاجعه در دنیای ارزهای دیجیتال]

جروم پاول (Jerome Powell)، رییس فدرال رزرو ایالات متحده، ساعت ۶:۳۰ عصر روز جمعه در گردهمایی «جکسون هول»، که به صورت سالانه به میزبانی بانک فدرال رزرو شهر کانزاس و با شرکت نمایندگان بانک‌های مرکزی کشورهای مختلف در وایومینگ برگزار می‌شود، سخنرانی داشت. فعالان بازار رمزارز مانند تمام بازارهای دیگر منتظر شنیدن اظهارات جروم پاول بودند.

به گزارش میهن بلاکچین، رییس بانک مرکزی ایالات متحده سخنرانی خود را با تکیه بر اهمیت «حفظ ثبات در قیمت‌ها» به عنوان وظیفه اصلی فدرال رزرو، شروع کرد و تصمیم جلسه FOMC که افزایش نرخ بهره تا کنترل تورم و کاهش CPI تا محدوده ۲٪ بود را تکرار و بر آن تاکید کرد. پاول در ادامه اظهار داشت:

با وجود اینکه از کاهش CPI ماه جولای [نسبت به CPI ماه ژوئن] خوشحالیم، داده‌های یک ماه برای اینکه نتیجه‌گیری کنیم روند تورم نزولی شده است، به هیچ وجه کافی نیست.

بازار کریپتو به موضع بسیار سخت‌گیرانه جروم پاول در این سخنرانی واکنش منفی نشان داد و دچار نوسانات شدید شد. تا زمان نگارش خبر که حدود نیم ساعت از اتمام سخنرانی گذشته است، قیمت بیت کوین حدود ۲.۳٪ کاهش یافته است و به ۲۱٬۲۲۷ دلار رسیده است.

منبع
میهن بلاکچین

خبرپوف

اولین وبسایت خبری انتشار اخبار مهم از وبسایت‌های مورد اعتماد. قیمت روزانه ارز دیجیتال، بیت کوین و ... در این وبسایت منتشر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا