اخبار روز

گلکسی زد فلیپ ۳ بیشتر از ۴۰۰ هزار بار باز و بسته شدن را تحمل می‌کند [تماشا کنید]

گلکسی زد فلیپ ۳ سال گذشته همراه با زد‌ فولد ۳‌ به عنوان جدیدترین پرچمدارهای تاشو سامسونگ معرفی شده بودند. در زمان معرفی، گفته شده بود که این دستگاه را می‌توان ۲۰۰ هزار بار تا کرد، اما اکنون در یک آزمایش جدید، کاربری موفق شده‌ است تا زد فلیپ ۳ را بیشتر از ۴۰۰ هزار بار تا کند که مقاومت بسیار خوب آن را در مقابل تا شدن نشان می‌دهد.

یک یوتیوبر با نام Mrkeybrd گوشی تاشو گلکسی زد فلیپ‌ ۳ را به تازگی مورد آزمایش قرار داده است. او در تست خود که به مدت ۵ روز طول کشیده (از ۸ ژوئن تا ۱۳ ژوئن) تلاش کرده تا با چندین بار تا کردن این دستگاه، میزان پایداری آن را آزمایش و مشخص کند. همانطور که در ویدیو زیر قابل مشاهده است، گلکسی زد فلیپ ۳ پس از ۴۱۸۵۰۳ بار تا شدن، مقاومت خود را از دست می‌دهد. در واقع پس از آن، هنگام باز یا بسته شدن، با مشکل مواجه می‌شود.

Mrkeybrd پس از آزمایش خود، همچنین مقاومت گلکسی زد فلیپ‌ ۳ را نیز در آزمایش سقوط تست کرد. گوشی تاشو جدید سامسونگ یک دستگاه ضد آب است و در ادامه این ویدیو، مقاومت گلکسی زد‌ فلیپ ۳ در آب نیز مورد آزمایش قرار گرفت.

گلکسی زد فلیپ ۳ دستگاه مقاومی است؟

گلکسی زد فلیپ 3

در مجموع، طبق آزمایش‌هایی که در این ویدیو انجام شده، می‌توان از دستگاه گلکسی زد فلیپ‌ ۳ به عنوان یکی از گوشی‌های تاشو پیشرو در جهان یاد کرد که با وجود طراحی صدفی ظاهرا شکننده خود، مقاومت بسیار خوبی دارد. همچنین طبق این آزمایش‌ها و اگر در نظر بگیریم که روزانه گوشی ۱۵۰ بار تا شود، می‌توان گفت گلکسی زد فلیپ‌ ۳ تا ۷ سال دوام خواهد آورد.

اخیرا اولین تصاویر زنده از نسل بعدی این دستگاه، یعنی گلکسی زد فلیپ ۴ فاش شده بود که طبق آن‌ها، به نظر می‌رسد غول فناوری مستقر در کره جنوبی، خط تا خوردگی وسط نمایشگر دستگاه خود را تا حد زیادی موفق شده محو کند. این دستگاه احتمالا در ماه آگوست سال جاری و با قیمتی در محدوده ۱۰۰۰ دلار راهی بازار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا