ارز دیجیتال
موضوعات داغ

پیشبینی قیمت بیبی دوج، قیمت بیبی دوج تا کجا بالا خواهد رفت؟

جنون شت کوین به شدت پاییز سال گذشته میلادی نیست. با آغاز سال جدید، فضای زیادی برای حدس و گمان وجود دارد که سال ۲۰۲۲ برای ارزهای دیجیتال چه معنایی خواهد داشت و به کدام سمت خواهد رفت. این امر به ویژه در مورد آلت کوین‌های کمتر محبوبی که امیدوارند مورد توجه قرار گیرند صادق است.

در حالی که در این هفته شاهد افت میم کوی‌های محبوب‌تری مانند شیبا اینو و فلوکی اینو بودیم، قیمت بیبی دوج به طور پیوسته در حال افزایش بوده است و نشان می‌دهد، به نظر می رسد شروع امیدوارکننده ای برای سال ۲۰۲۲ برای این ارز دیجیتال ایجاد شده به عنوان شاخه ای از دوج کوین محبوب! با این حال، همانطور که شاهد توسعه این روند هستیم، باید پیش بینی قیمت کوین Baby Doge را نیز از کارشناسان این حوزه در نظر بگیریم.

چند ماه پیش، پیش‌بینی‌های کارشناسان برای بی بی دوج کاملاً صعودی بود، زیرا این توکن می‌توانست موجی را که توسط همتایان بزرگ‌تر میم کوین تولید می‌شد، حرکت دهد. با این حال، در عرض چند ماه، هیاهو از بین رفت. در اواخر سال ۲۰۲۱، توماس یونگ، تحلیلگر InvestorPlace، آن را به‌عنوان یک «خروج ارزان» با ارزش جمعی توصیف کرد که در سال آینده کاهش می‌یابد.

سایر کارشناسان صنعت برای آینده این میم کوین که زمانی محبوب بود، چه پیش بینی می کنند؟ بیایید نگاهی به پیش‌بینی برخی پلتفرم‌های دیگر در مورد پیش‌بینی قیمت کوین Baby Doge برای سال ۲۰۲۲ و پس از آن بیاندازیم.

پیش بینی قیمت بیبی دوج: آینده قیمت بیبی دوج (BABYDOGE) چیست؟

 • پیشبینی قیمت بیبی دوج بنا به نظر کریپتو آکادمی چیست؟
  • کریپتو آکادمی آینده امیدوارکننده‌ای را برای بیبی دوج کوین پیش‌بینی می‌کند و از طیف پروژه‌های توکن و «حمایت قوی جامعه» حمایت می‌کند. پیش بینی می کند که قیمت تا پایان سال ۲۰۲۲ به ۰.۰۰۰۰۰۰۰۶ دلار برسد. با این حال، به دلیل عرضه محدود توکن، شک و تردید وجود دارد که از آن فراتر رود. این پلتفرم در طول سال‌های آینده برداشت صعودی‌تری از توکن دارد. در واقع، پیش‌بینی می‌کند که تا سال ۲۰۲۴ به ۰.۰۰۰۰۰۰۱۲ دلار برسد و تا پایان سال به ۰.۰۰۰۰۰۰۱۵ دلار برسد.
 • پیشبینی قیمت بیبی دوج بنا به نظر دیجیتال کوین پرایس چیست؟
  • DigitalCoinPrice پیش بینی می کند که Baby Doge می تواند به ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۵۶۲ دلار در سال ۲۰۲۲ و ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۶۳۶ دلار در سال بعد افزایش یابد. مدل آن رشد ثابتی را تا سال ۲۰۲۹ پیش‌بینی می‌کند که در آن قیمت‌ها به ۰.۰۰۰۰۰۰۰۱۶۹۱ دلار می‌رسد. اکثریت قابل توجهی از اندیکاتورهای این پلتفرم، Baby Doge را به عنوان یک خرید قوی ارزیابی می کنند.
 • پیشبینی قیمت بیبی دوج بنا به نظر والت اینوستور چیست؟
  • Wallet Investor بیبی دوج را به عنوان یک “سرمایه گذاری نه چندان خوب بلند مدت (۱ ساله)” طبقه بندی می کند، اما همچنان رشد را پیش رو می‌بیند. طبق مدل این شرکت، سرمایه گذاری ۱۰۰ دلاری در بیبی دوج کوین امروز در مجموع ۲۵,۱۷۱,۹۲۴,۲۴۳ توکن بیبی دوج به دست می آورد. این پلتفرم انتظار دارد درآمد یک سرمایه گذاری پنج ساله تقریباً ۱۵۰٪ باشد. این منجر به سرمایه گذاری ۱۰۰ دلاری به ارزش ۲۵۰ دلار تا سال ۲۰۲۷ می شود.
 • پیشبینی قیمت بیبی دوج بنا به نظر تلگون چیست؟
  • Telegaon همچنین چشم انداز صعودی را در مورد Baby Doge حفظ می کند و خاطرنشان می کند که اگرچه این توکن بی ثبات به نظر می رسد، انتظار نمی رود این روند ادامه یابد. پیش‌بینی می‌کند که قیمت‌های آن می‌تواند تا ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۱۲ دلار در سال ۲۰۲۲ افزایش یابد. علاوه بر این، حرکت صعودی را تا سال ۲۰۲۵ ادامه می‌دهد و طی آن شاهد بالاترین قیمت ۰.۰۰۰۰۰۰۵ دلاری است.

مطالب مفید ارز دیجیتال که حتما باید بخوانید 👇

 • سرمایه گذاران منتظر جهش هستند؟ قیمت بیت کوین به کدام سمت می‌رود؟ [مشاهده مطلب]
 • پس از اعلام نرخ شاخص CPI، چه چیزی در انتظار قیمت بیت کوین خواهد بود؟ [مشاهده مطلب]
 • بیت کوین گرفتار صلیب مرگ (death cross) شده است؟ قیمت بیت کوین امروز می‌شکند؟ [مشاهده مطلب]
 • بیت کوین پس از سقوط به زیر ۴۰۰۰۰ دلار امروز به کجا می رود؟ [مشاهده مطلب]
 • وارن بافت سرزنده می ماند زیرا بیت کوین به میزان خیره کننده ۳۶ درصد سقوط می کند! ۳ سهام برتر او چیست؟ [مشاهده مطلب]
 • چرا بیت کوین می تواند گاوها و خرس ها را در سال ۲۰۲۲ ناامید کند؟ [مشاهده مطلب]
 • تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، بایننس کوین، سولانا، کاردانو، ریپل، لونا، پولکادات، آوالانچ و دوج کوین [اختصاصی خبرپوف][مشاهده مطلب]
 • قیمت لحظه‌ ای ارز‌های دیجیتال ۲۱ دی ۱۴۰۰ [بیت کوین، اتریوم، ریپل، ترا، شیبا، دوج کوین و …]+[جدول روزانه] [مشاهده مطلب]

سایت خبرپوف به هیچ وجه پیشنهاد سرمایه‌گذاری نمی‌دهد و فقط خبرهای حوزه ارز دیجیتال را پوشش می‌دهد.

KHABARPOOF.IR

خبرپوف

اولین وبسایت خبری انتشار اخبار مهم از وبسایت‌های مورد اعتماد. قیمت روزانه ارز دیجیتال، بیت کوین و ... در این وبسایت منتشر می‌شود.

‫۲ دیدگاه ها

  1. سایت خبرپوف به هیچ وجه پیشنهاد خرید یا فروش هیچ ارز دیجیتالی نیست و فقط منعکس کننده روند بازار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا