ارز دیجیتال
موضوعات داغ

تحلیل قیمت بیبی دوج کوین Baby Doge؛ روند صعودی بیبی دوج ممکن است شدیدتر شود؟

قیمت بیبی دوج تکمیل الگوی جام و دسته آن نشان دهنده پتانسیل بالایی برای این توکن است. با این حال، قیمت babyDoge هنوز در مرحله آزمایش مجدد قرار دارد و تلاش می کند تا تقاضا را از قیمت ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۵ دلار پیدا کند. مقاله کامل را بررسی کنید تا بدانید که آیا اکنون باید Babydoge را خریداری کنید؟ (این مقاله توصیه خرید یا فروش نیست.)

عملکرد عالی بیبی دوج یا روند کلی بازار؟

در نیمه دوم دسامبر ۲۰۲۱، قیمت BabyDoge از مرحله اصلاح قبلی خود که در نوامبر آغاز شده بود، شروع به بهبود کرد. این رالی سهموی ۲۶۱ درصد افزایش داشت و به بالاترین نوسان قبلی ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۵ دلار رسید.

علاوه بر این، نمودار فنی یک الگوی جام و دسته را در نمودار تایم فریم روزانه با این رالی ریکاوری نشان داد. در ۱۵ ژانویه، قیمت توکن از قیمت ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۵ دلار خارج شد و یک فرصت عالی برای معامله گران طولانی مدت بود.

قیمت بیبی دوج یک الگوی پایین دوگانه (Double Bottom Pattern) را نشان می دهد

Source-Tradingview

قیمت بیبی دوج از ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۶۲ دلار رد شد و وارد مرحله آزمایش مجدد شد. قیمت توکن به ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۵ دلار سقوط کرد و سعی کرد با الگوی ستاره صبح (morning star pattern) به عقب برگردد. با این حال، مقاومت سربار و فروش مداوم در بازار کلی کریپتو قیمت را دوباره رد کرد.

تا زمانی که قیمت بالاتر از حمایت ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۵ دلاری باقی بماند، معامله‌گران ارز دیجیتال می‌توانند احساسات صعودی خود را حفظ کنند. با این حال، برعکس، نمودار قیمت پایین‌تر یک الگوی پایین دوبل (double bottom pattern) با همان neckline support را نشان می‌دهد.

اگر این الگو باعث ایجاد ریزش شود، بیبی دوج می تواند وارد اصلاح دیگری شود.

در زمان انتشار، قیمت فعلی توکن بیبی دوج ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۵۰۶ دلار معامله می‌شود و ۱۵.۲۴ درصد ضرر روزانه دارد. علاوه بر این، تغییر حجم ۲۴ ساعته ۵۰.۷ میلیون دلار است که نشان دهنده ۳۰.۹٪ است. با توجه به coinmarketcap، این توکن با ارزش بازار فعلی خود ۸۰۵.۹ میلیارد دلار در رتبه ۲۸۴۳ قرار دارد.

بررسی تکنیکال بیبی دوج

معامله قیمت توکن بیبی دوج بالاتر از DMAهای مهم (۲۰، ۵۰ و ۱۰۰) روند صعودی را پیش بینی می کند. علاوه بر این، نمودار همچنین یک متقاطع صعودی از ۵۰ و ۱۰۰ DMA را نشان می‌دهد که روند صعودی مداوم را تشویق می‌کند.

واگرایی همگرایی میانگین متحرک نشان می دهد که MACD و خط سیگنال در قلمرو صعودی در حال افزایش ثابت هستند. با این حال، مرحله آزمایش مجدد فعلی در اقدام قیمت ممکن است باعث ایجاد یک تقاطع نزولی از این خطوط شود.

طبق روند فیبوناچی :

  • سطح مقاومت: ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۷۳ دلار، ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۷۹ دلار

و در صورت اصلاح احتمالی، اصلاح فیبوناچی پیشنهاد می شود

  • سطوح پشتیبانی: ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۵ دلار، ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۴۲ دلار

مطالب مفید ارز دیجیتال که حتما باید بخوانید 👇

  • قیمت بیت کوین زیر ۳۷۰۰۰ دلار ریخت! [بررسی دلایل ریزش بیت کوین] [مشاهده مطلب]
  • گزارشی از بازار رمز ارزها در سال ۲۰۲۱ [مشاهده مطلب]
  • بیت کوین به کمتر از ۴۲٬۰۰۰ دلار بازگشت؛ تحلیل‌گران منتظر یک جهش دیگر قبل از روند نزولی هستند [مشاهده مطلب]
  • ۵ نکته که معامله‌گران بیت کوین در این هفته باید در نظر داشته باشند [مشاهده مطلب]
  • پیشبینی قیمت بیبی دوج، قیمت بیبی دوج تا کجا بالا خواهد رفت؟ [مشاهده مطلب]

اخبار ارز دیجیتال و همچنین قیمت ارز دیجیتال در سایت خبر پوف.


سایت خبرپوف به هیچ وجه پیشنهاد سرمایه‌گذاری نمی‌دهد و فقط خبرهای حوزه ارز دیجیتال را پوشش می‌دهد.

KHABARPOOF.IR

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا