ارز دیجیتال
موضوعات داغ

۱۳۰ میلیارد دلار به بازار رمزارز بازگشت: بیت کوین ۵٪، شیبا اینو ۳۷٪ از پایین ترین سطح دیروز بهبود یافتند.

بازار کریپتو از یک روز بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار بهبود یافته است و بیت کوین به ۳۶۰۰۰ دلار رسیده است و آلت ها سودهای چشمگیرتری دارند.

پس از دو روز متوالی کاهش قیمت، بیت کوین تا حدودی جایگاه خود را پس گرفته و حدود ۳۶۰۰۰ دلار است. آلت کوین ها با افزایش قیمت دو رقمی قابل توجه از ترا، آوالانچ، شیبا اینو و بسیاری دیگر، حتی بهتر واکنش نشان داده‌اند.

قیمت بیت کوین روی ۳۵۵۰۰ مقاوت مهمی دارد.

چند روز گذشته برای ارز دیجیتال اولیه چندان خوب پیش نرفت. درست در روز پنجشنبه بود که یک پامپ قیمت ناگهانی دارایی را به بالاترین قیمت چند روزه در ۴۳۵۰۰ دلار رساند.

علاوه بر این، نمودار تکنیکال یک الگوی جام و دسته را در نمودار تایم فریم روزانه با این رالی ریکاوری نشان داد. در ۱۵ ژانویه، قیمت توکن از قیمت ۴۳۵۰۰ دلار خارج شد و یک فرصت عالی برای معامله گران طولانی مدت بود.

با این حال، اینجاست که همه چیز به سمت جنوب پیش رفت. بیت کوین به سرعت شروع به کاهش ارزش کرد و یک روز بعد به ۳۸۰۰۰ دلار سقوط کرد. این پایین ترین قیمت از اوایل ماه اوت بود.

در حالی که این یک اصلاح شدید به خودی خود بود، خرس ها فقط کنترل خود را در بازار محکم کردند. در نتیجه، BTC 4000 دلار دیگر کاهش یافت و به حدود ۳۴۰۰۰ دلار کاهش یافت. از سوی دیگر، این پایین‌ترین قیمت از اواخر جولای بود.

اما از آن زمان، BTC حدود ۲۰۰۰ دلار اضافه کرد و اکنون به ۳۶۰۰۰ دلار رسیده است. با این وجود، ارزش بازار آن هنوز بسیار کمتر از ۷۰۰ میلیارد دلار است.

آلت کوین‌ها با بازیابی های چشمگیر

آلت‌کوین‌ها در چند روز گذشته با افت شدید قیمت، حتی بیشتر از BTC متضرر شدند. با این حال، در حال حاضر، اکثر آنها در مقیاس روزانه خوب هستند.

اتریوم طی دو روز تقریباً ۱۰۰۰ دلار کاهش یافت و به ۲۳۰۰ دلار رسید. با این حال، اکنون ETH بیش از ۲۰۰ دلار ارزش افزوده و به بالای ۲۵۰۰ دلار رسیده است. دستاوردهای مشابه بیشتری از Ripple و Solana حاصل می شود.

از سوی دیگر، بایننس کوین، کاردانو، پولکادوت، دوج کوین و MATIC هر کدام حدود ۱۰ درصد بهبود یافته اند. سود بیشتر از ترا (۲۰٪)، آوالانچ (۱۳٪) و شیبا اینو (۲۱٪) در مقیاس روزانه حاصل می شود. با این حال، SHIB تقریباً ۴۰٪ از پایین ترین سطح دیروز افزایش یافته است.

در نهایت، ارزش بازار ارزهای دیجیتال یا رمزارزها نسبت به پایین ترین سطح دیروز ۱۳۰ میلیارد دلار افزایش یافته و اکنون به نزدیک به ۱.۷ تریلیون دلار رسیده است.


مطالب مفید ارز دیجیتال که حتما باید بخوانید 👇

  • تحلیل قیمت بیبی دوج کوین Baby Doge؛ روند صعودی بیبی دوج ممکن است شدیدتر شود؟ [مشاهده مطلب]
  • قیمت بیت کوین زیر ۳۷۰۰۰ دلار ریخت! [بررسی دلایل ریزش بیت کوین] [مشاهده مطلب]
  • گزارشی از بازار رمز ارزها در سال ۲۰۲۱ [مشاهده مطلب]
  • بیت کوین به کمتر از ۴۲٬۰۰۰ دلار بازگشت؛ تحلیل‌گران منتظر یک جهش دیگر قبل از روند نزولی هستند [مشاهده مطلب]
  • ۵ نکته که معامله‌گران بیت کوین در این هفته باید در نظر داشته باشند [مشاهده مطلب]
  • پیشبینی قیمت بیبی دوج، قیمت بیبی دوج تا کجا بالا خواهد رفت؟ [مشاهده مطلب]

اخبار ارز دیجیتال و همچنین قیمت ارز دیجیتال در سایت خبر پوف.


سایت خبرپوف به هیچ وجه پیشنهاد سرمایه‌گذاری نمی‌دهد و فقط خبرهای حوزه ارز دیجیتال را پوشش می‌دهد.

KHABARPOOF.IR

خبرپوف

اولین وبسایت خبری انتشار اخبار مهم از وبسایت‌های مورد اعتماد. قیمت روزانه ارز دیجیتال، بیت کوین و ... در این وبسایت منتشر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا